آجیل و خشکبار آجیلنو

آجیلنو ایده ای نو از آجیل و خشکبار حسینی میباشد. شروع فعالیت از سال ١٣٧۴ در فروشگاه پدری بوده است و اینک تمام تلا شمان را بکار بسته ایم که تلفیقی از تجربه بیش از یک قرن پدر و پدر بزرگ مان را با تکنولوژی روز برای خدمت به شما ارائه دهیم امیدواریم میراث دار شایسته ای برای کسب و پیشه خانوادگیمان باشیم.

هدف از خلق آجیلنو

هدف آجیلنو، ایجاد بستری است تا تمام افراد ایران بتوانند بدون کوچکترین دغدقه ای، بهترین و مرغوب ترین آجیل و خشکبار را در راحت ترین حالت ممکن و در کمترین قیمت ممکن تهیه و به مصرف برسانند. امید است، آجیلنو، گامی ارزشمند در حضور پر رنگ این عنصر غذایی در مصرف روزانه مردم کشورمان برداشته باشد.

آجیل و خشکبار

امروزه در ایران انواع محصولات و کالاها به صورت آنلاین و غیرحضوری،خریداری می شوند و ایرانیان هم طی چندین سال به مرور به سطح اعتماد مطلوبی نسبت به خرید آنلاین دست یافتند.
آجیلنو، اولین فروشگاه آنلاین،اپلیکیشن و وبسایت تخصصی آجیل و خشکبار در ایران است که در نوع خود یک نوآوری محسوب می شود.
ما در آجیلنو کیفیت محصول و رضایت مشتری را سرلوحه اهداف خود قرار دادیم و امکان خرید آنلاین آجیل و خشکبار را در ایران فراهم کردیم،ما برای هرچه بهتر فعالیت کردن آجیلنو مسیر پر فراز و نشیبی را طی کردیم و اکنون هم در تلاش هستیم تا مسیر کاری خود را هموار تر کنیم و امیدواریم با کیفیت بخشی و قیمت گذاری منصفانه بتوانیم،آجیل و خشکبار که از مواد مغذی و لازم برای بدن هستند را به سبد تغذیه خانواده های ایرانی برگردانیم.

خرید آجیل و خشکبار

چرا باید آجیلنو را انتخاب کنیم؟

آجیلنو با نزدیک به ۲۵ سال سابقه فروش آجیل و خشکبار از سال ۱۳۷۴ در این زمینه فعالیت می کند و با توجه به پیشینه قدیمی خود، کیفیت را بر سود بیشتر فدا نخواهد کرد.

نکته حائز اهمیت دیگری که در انتخاب آجیلنو باید به آن توجه داشته باشید این است که در تولید و بسته بندی محصولات آجیلنو، هرگز دست انسان درگیر نیست و تمامی بخش ها با دستگاه های مکانیزه انجام می گیرد.

مورد دیگری که خرید از آجیلنو را برایتان سهل تر خواهد کرد، خدمات پستی که آجیلنو در اختیار مشتریان قرار می دهد می باشد. مشهدی ها و تهرانی های عزیز در صورت خرید از آجیلنو، خدمات پست رایگان دریافت خواهند کرد و ارسال محصول در شهرستان های دیگر هم فقط با مبلغ ثابت ۱۵ هزار تومان انجام می گیرد.

مطمئن باشید آجیلنو تمام تلاش خود را بر روی جلب رضایت شما مشتریان عزیز متمرکز کرده است و برای شما بهترین ها را می طلبد.

پر فروش های آجیلنو

۳,۳۵۰ تومان۳۳,۵۰۰ تومان
۱۴,۴۰۰ تومان۱۴۴,۰۰۰ تومان
+
در انبار موجود نمی باشد
۱۴,۷۵۰ تومان۱۴۷,۵۰۰ تومان
جدی
۲۹,۶۰۰ تومان۲۹۶,۰۰۰ تومان

خشکبار

برگه زردآلو

۳,۶۵۰ تومان۳۶,۵۰۰ تومان
۸,۸۰۰ تومان۸۸,۰۰۰ تومان
۵,۰۵۰ تومان۵۰,۵۰۰ تومان
۴,۳۰۰ تومان۴۳,۰۰۰ تومان