آجیل و خشکبار آجیلنو

آجیلنو ايده اي نو از آجيل و خشكبار حسيني ميباشد.
شروع فعاليت از سال ١٣٧٤ در فروشگاه پدري بوده است و اينك تمام تلا شمان را بكار بسته ايم كه تلفيقي از تجربه بيش از يك قرن پدر و پدر بزرگ مان را با تكنولوژي روز براي خدمت به شما ارائه دهيم اميدواريم ميراث دار شايسته اي براي كسب و پيشه خانوادگيمان باشيم.

خرید آجیل و خشکبار از آجیلنو

هدف دار اومدیم

هدف از خلق آجیلنو

 

هدف آجیلنو، ایجاد بستری است تا تمام افراد ایران بتوانند بدون کوچکترین دغدقه ای، بهترین و مرغوب ترین آجیل و خشکبار را در راحت ترین حالت ممکن و در کمترین قیمت ممکن تهیه و به مصرف برسانند. امید است، آجیلنو، گامی ارزشمند در حضور پر رنگ این عنصر غذایی در مصرف روزانه مردم کشورمان برداشته باشد.

آجیل و خشکبار

امروزه در ایران انواع محصولات و کالاها به صورت آنلاین و غیرحضوری،خریداری می شوند و ایرانیان هم طی چندین سال به مرور به سطح اعتماد مطلوبی نسبت به خرید آنلاین دست یافتند.
آجیلنو، اولین فروشگاه آنلاین،اپلیکیشن و وبسایت تخصصی آجیل و خشکبار در ایران است که در نوع خود یک نوآوری محسوب می شود.
ما در آجیلنو کیفیت محصول و رضایت مشتری را سرلوحه اهداف خود قرار دادیم و امکان خرید آنلاین آجیل و خشکبار را در ایران فراهم کردیم،ما برای هرچه بهتر فعالیت کردن آجیلنو مسیر پر فراز و نشیبی را طی کردیم و اکنون هم در تلاش هستیم تا مسیر کاری خود را هموار تر کنیم و امیدواریم با کیفیت بخشی و قیمت گذاری منصفانه بتوانیم،آجیل و خشکبار که از مواد مغذی و لازم برای بدن هستند را به سبد تغذیه خانواده های ایرانی برگردانیم.

مفتخریم که بهترین و با کیفیت خدمات و محصولات و به آجیلنویی های عزیز ارائه میدیم.

بهترین قیمت

بدون واسطه از کارخونه به خونه آجیل و خشکبار رو تهیه می کنید.

با کیفیت ترین آجیل و خشکبار

با نیم قرن سابقه، مدعی با کیفیت ترین آجیل و خشکبار هستیم.

تازه ترین محصولات

تمامی محصولات تازه بوده و به هیچ عنوان محصول نامرغوب را ارسال نمیکنیم.

سریع ترین زمان ارسال

تمام سعیمون و میکنیم که در سریع ترین زمان ممکن سفارشات و ارسال کنیم.

چرا باید آجیلنو را انتخاب کنیم؟

آجیلنو با نزدیک به ۲۵ سال سابقه فروش آجیل و خشکبار از سال ۱۳۷۴ در این زمینه فعالیت می کند و با توجه به پیشینه قدیمی خود، کیفیت را بر سود بیشتر فدا نخواهد کرد.

نکته حائز اهمیت دیگری که در انتخاب آجیلنو باید به آن توجه داشته باشید این است که در تولید و بسته بندی محصولات آجیلنو، هرگز دست انسان درگیر نیست و تمامی بخش ها با دستگاه های مکانیزه انجام می گیرد.

مورد دیگری که خرید از آجیلنو را برایتان سهل تر خواهد کرد، خدمات پستی که آجیلنو در اختیار مشتریان قرار می دهد می باشد. مشهدی ها و تهرانی های عزیز در صورت خرید از آجیلنو، خدمات پست رایگان دریافت خواهند کرد و ارسال محصول در شهرستان های دیگر هم فقط با مبلغ ثابت ۱۵ هزار تومان انجام می گیرد.

مطمئن باشید آجیلنو تمام تلاش خود را بر روی جلب رضایت شما مشتریان عزیز متمرکز کرده است و برای شما بهترین ها را می طلبد.